Handlowiec/sprzedawca części zamiennych – miejsce pracy Pruchnik

Zakres obowiązków:

  • doradztwo, sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych
  • obsługa klienta detalicznego/hurtowego
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • znajomość rynku rolniczego
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • kultura osobista, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • nastawienie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę i doświadczonym zespołem
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres: agroma@agroma.rzeszow.pl lub osobiście do siedziby firmy Agroma Sp. z o.o. 35-206 Rzeszów ul. Okulickiego 14.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Agroma Sp. z o.o. z siedzibą w 35-206 Rzeszów ul. Al. Gen. L. Okulickiego 14 (Zgodnie z art.13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r., dalej RODO)