Oferta pracy w Agroma

Sprzedawca/doradca handlowy

miejscowość: Cieszanów, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Strzyżów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system nagród uzależniony od wyników sprzedaży i indywidualnego zaangażowania
  • fundusz socjalny
  • profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi
  • ciekawą pracę z dynamicznym zespołem handlowym

Główne zadania:

  • profesjonalna obsługa klientów sklepu
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • realizacja założonych celów sprzedaży
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • podstawowa znajomość branży rolniczej lub jej otoczenia
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany i nowe zadania
  • samodzielność i dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • wysoka kultura osobista

W  aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)”.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy
o przesłanie CV , w tytule wiadomości e-mail proszę wybrać miejscowość.

  agromarket@agroma.rzeszow.pl